[Company Logo Image] Automatizace vrat - prodej pohonů, zásilková služba                  

Home Doporučujeme Prodej Zaměstnání Kontakt Hledání       

Prodej

Home

VSTUP DO PRODEJNY

Způsoby prodeje:

    1)    Prodej na dobírku:

    Vybrané zboží si můžete objednat e-mailem na info@automatizace-vrat.com. Před objednávkou si můžete vyžádat podrobné návody včetně přesné cenové kalkulace na vybrané zboží.  S výběrem vhodného systému pro Vaši bránu Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Po obdržení zásilky budete mít možnost zboží do 14 dnů bez uvedení důvodu vrátit, samozřejmě nepoškozeno a v původním obalu. Zboží zasíláme Českou poštou nebo službou PPL, běžný termín dodání je do 48 hodin od objednání. Na Slovenskou republiku dopravuje zboží Česká pošta, firma TOPTRANS (ceník viz. www.toptrans.cz), slovenský zákazník platí zboží v eurech dle aktuálního kurzu EUR/CZK.

    2)    Přímý prodej u nás ve firmě: 

  Po domluvě nás můžete osobně navštívit na pobočce v Losiné a s naším technikem prodiskutovat konkrétní vratový pohon,  který je možno v případě zájmu na místě zakoupit.

   

Reklamační řád: 

    Na veškeré naše zboží je poskytována záruka ve smyslu Obchodního zákoníku. A to 36 měsíců na veškeré mechanické díly Proteco a 24 měsíců na ostatní zboží. Dodavatel se zavazuje, že v rámci záruční doby provede v případě částečné či úplné nefunkčnosti zboží jeho bezplatnou opravu nebo jeho výměnu za jiný kus se shodnými či lepšími parametry.

    V případě potřeby záruční opravy se obracejte na naší firmu a zboží společně s popisem závady a dokladem (fakturou) posílejte na adresu: 

A - V Automatizace vrat   33204  Losiná 11. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé při hrubém a neodborném zacházení. Před prvním použitím výrobku si pozorně přečtěte návod k obsluze.

 

Home ]

Pošlete e-mail: info@automatizace-vrat.com
Copyright © 2004 Automatizace vrat
Poslední modifikace: 13/6/201
7
Spolupracujeme: PageRank.cz