[Company Logo Image] Automatizace vrat - prodej pohonů, zásilková služba                  

Home Doporučujeme Prodej Zaměstnání Kontakt Hledání       

Kontakt

Home

Vážení klienti,

        vítáme Vás na stránkách dodavatele automatizační techniky. pro dálkové ovládání vjezdových bran a vrat garáží. Nebudeme Vám tvrdit že již levnějšího dodavatele vratových pohonů v České republice nenajdete, ale můžete si být jistí, že všechny naše pohony jsou kvalitní produkty předních evropských firem. V žádném případě nenaleznete v našem sortimentu zboží asijského původu.


Náš cíl

Naším cílem je uvést na český trh kvalitní a cenově dostupné systémy pro ovládání vjezdových bran a garáží. Nabízíme vratové pohony předních evropských výrobců TAU, PROTECO a GENIUS. Všechny vratové pohony a garážové pohony dodávané naší firmou jsou certifikované a mohou se používat na celém území EU.


Profil společnosti

    Naše firma se zabývá distribucí systémů pro otevírání a zavírání venkovních bran a garáží. Dodáváme vratové systémy zákazníkům v celé České a Slovenské republice. Naši zákazníci zejména oceňují náš flexibilní a kreativní přístup k jejich individuálním potřebám. Každému zájemci zdarma doporučíme vhodný vratový pohon pro jeho bránu nebo garáž.

 
 
Pobočka -  Plzeň město
 
Adresa
 
A-V
332 04 Losiná 11, Czech Republic
      Mapa , Foto budovy
       
 
E-mail - technické informace
 
info@automatizace-vrat.com

 

Home ]

Pošlete e-mail: info@automatizace-vrat.com
Copyright © 2004 Automatizace vrat
Poslední modifikace: 13/6/201
7
Spolupracujeme: PageRank.cz